IV edycja turnieju Kung-Fu dzieci i młodzieży odbyła się 4 i 8 grudnia 2013 r. na Sali Buskiego Samorządowego Gimnazjum w Busku Zdroju. Honorowy patronat nad zawodami przejął Starosta Powiatu Buskiego Jerzy Kolarz, Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój Waldemar Sikora.
Organizatorem był Buski Klub Kung-FU Yantai. Zawody zgromadziły ok. 30 młodych zawodników od 8 do 13 lat. (z Kostery, Przededworza, Chmielnika, Opatowca, Nowego Korczyna, Kielc i oczywiście Buska Zdroju). 4 grudnia 2013 r. odbyła się pierwsza część zawodów najmłodszych i początkujących zawodników.

Bezdyskusyjnie zwyciężył Maksym Władny II miejsce zdobył Iwo Krajewski, zaś III miejsce ex aequo uzyskali Natalia Polniak i Maks Szydłowski na szczególnie wyróżnienie zasługuje 4-letni Wit Kłuskiewicz. 8 grudnia 2013 r. od godziny 13 30 do 18, odbyła się druga część zawodów która zgromadziła średnio zaawansowaną grupę ćwiczących („ młodych wojowników’’). I miejsce po wyrównanej rywalizacji zajął Konrad Gołuzd (9 lat) II miejsce Franciszek Stefański(9 lat) III miejsce wywalczył Wiktor Łukasik(8 lat).
Chciałem bardzo podziękować moim starszym uczniom: Agacie Bezak, Przemkowi Bezak, Tomaszowi Roszkowskiemu, Markowi Baran, Łukaszowi Ziółek, Mateuszowi Dziadek, Konradowi Dziadek za pomoc w organizacji zawodów. Fajnie że jesteście!!!… i że pamiętacie że istniejemy 10 lat! (DZIĘKUJE ZA PAMIĄTKOWY TORT…)

Gratuluję wszystkim moim zawodnikom bardzo udanego startu. Jeszcze wiele wylanego potu przed wami… – tak skomentował występ swoich uczniów shifu, a zarazem prezes Buskiego Klubu Kung-Fu Andrzej Cupryjak – Socha. Szczególnie chciałbym podziękować rodzicom oraz panu dyrektorowi Buskiego Samorządowego Gimnazjum panu Andrzejowi Skuberze, bez was nic by się nie udało. Dziękuję .. i dziękujemy…