IV Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt
2013-12-09 13:53:01

6 grudnia 2013 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Busku-Zdroju odbył się IV Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt w kategorii gimnazjów o Puchar Dyrektora Szkoły.


Do rywalizacji przystąpiły cztery zespoły: Samorządowe Gimnazjum Nr 1 w Busku-Zdroju, Samorządowe Gimnazjum Nr 2 w Busku-Zdroju, Samorządowe Gimnazjum w Podgajach oraz Samorządowe Gimnazjum z Solca-Zdroju.

 turniej_pilki.jpg

turniej_pilki1.jpg


W wyniku sportowej rywalizacji pierwsze miejsce zajęła drużyna z SG Nr 2 w Busku-Zdroju, która otrzymała Puchar Dyrektora Szkoły. II miejsce zdobyła drużyna z SG w Podgajach, natomiast III miejsce drużyna z Solca Zdroju. Najlepszą zawodniczką Turnieju została Marlena Kaczor z Gimnazjum Nr 2 w Busku-Zdroju.

turniej_pilki3.jpg

turniej_pilki4.jpg

Gimnazjalistki w wolnym czasie zwiedzały szkołę oraz obserwowały odbywający się równocześnie konkurs "Mam talent".

Źródło: www.zsp1busko.pl/










https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=15592