Zajęcia kulinarne podczas spotkania grupy wsparcia ,,Przystań”
2013-12-07 11:40:07

5 grudnia 2013 r. działająca w ramach projektu "Zainwestuj w siebie-zmień własną przyszłość'' grupa ,,Przystań” dla osób zaburzeniami psychicznymi i po kryzysach psychicznych odbyła zajęcia kulinarne.


Głównym celem tego rodzaju zajęć jest zdobycie przez osobę zaburzoną nowych umiejętności, które są niezbędne w codziennym życiu. Wszyscy bardzo chętnie słuchali wskazówek prowadzącego zajęcia, przygotowując różnego rodzaju desery.

Spotkania grupy wsparcia odbywają się w każdy czwartek od 15,00 do 17,00 - wszelkich informacji udziela koordynator grupy Pani Beata Gwadera.

Źródło: http://www.mgops.busko.pl/





https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=15581