Bezpłatne szkolenie: Budowanie zespołu projektu 2013-12-06 15:22:09
Caritas Diecezji Kieleckiej zaprasza osoby bezrobotne, niepełnosprawne, zagrożone wykluczeniem społecznym na bezpłatne szkolenie "Budowanie zespołu projektu (case study)" które odbędzie się w dniach 11-15 grudnia w siedzibie Lokalnego Centrum Ekonomii Społecznej przy parafii św. Brata Alberta w Busku-Zdroju, ulica Lipowa 1.
Zajęcia odbywać się będą w ramach projektu "Lokalne Centrum Ekonomii Społecznej-subregion południowy" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki Priorytet VII poddziałanie 7.2.2 wsparcie ekonomii społecznej, realizowanego przez Caritas Diecezji Kieleckiej.
Zajęcia odbywać się będą w formie ćwiczeń, warsztatów z Panią Izabelą Dulewicz - właścicielką firmy coachingowej i psychologiem Panią Agnieszką Dobosz, która prowadzi blog o tematyce budowania zespołu projektu pod adresem http://agnieszkadobosz.pmblog.pl. Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu z powiatów buskiego, kazimierskiego i pińczowskiego serdecznie zapraszamy i prosimy o potwierdzenie udziału telefoniczne lub mailowo.
|
|
|