Wypadek w Podlasku
2013-12-05 14:27:33

Wczoraj, w środę 4 grudnia po godzinie 18.00 doszło do wypadku w miejscowości Podlasek, w gminie Stopnica. Zderzyły się trzy samochody - VW Golf, Nissan Interstar i Audi A4.


Do wypadku zostały wydelegowane trzy zastępy - dwa z JRG Busko-Zdrój i jeden z OSP. Straż zabezpieczyła miejsce zdarzenia - odłączyli akumulatory w uszkodzonych pojazdach oraz zneutralizowali płyny wyciekające z uszkodzonego VW Golfa.

wypadek_podlasek.jpg 

wypadek_podlasek1.jpg

wypadek_podlasek2.jpg

Dwie kobiety, które podróżowały Audi (22-lata i 23-lata) oraz kierowcy VW (37-letni mężczyzna) i Nissana (31-letni mężczyzna) zostali zabrani do szpitala. Przyczyny wypadku bada policja.

 








https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=15559