Do wypadku zostały wydelegowane trzy zastępy - dwa z JRG Busko-Zdrój i jeden z OSP. Straż zabezpieczyła miejsce zdarzenia - odłączyli akumulatory w uszkodzonych pojazdach oraz zneutralizowali płyny wyciekające z uszkodzonego VW Golfa.


Dwie kobiety, które podróżowały Audi (22-lata i 23-lata) oraz kierowcy VW (37-letni mężczyzna) i Nissana (31-letni mężczyzna) zostali zabrani do szpitala. Przyczyny wypadku bada policja.