Z wizytą u przedszkolaków
2013-12-04 13:21:05

W ostatnim czasie staszowscy policjanci odwiedzili najmłodszych w Przedszkolu nr – 8 w Staszowie. Podczas pogadanki mundurowi przypomnieli podstawowe zasady bezpieczeństwa na drodze w nawiązaniu do „ROKU PIESZEGO 2013”.


Przedszkolaki chętnie słuchały jak prawidłowo i bezpiecznie poruszać się po drodze. Funkcjonariusze podkreślili jak ważne jest używanie elementów odblaskowy przy ubraniach. Podczas pogadanki zaprezentowano jak zachować się w spotkaniu z psem.

 policja_w_przedszkolu.jpg

policja_w_przedszkolu2.jpg

policja_w_przedszkolu1.jpg

policja_w_przedszkolu3.jpg

 Na koniec odbył się pokaz tresury psów służbowych któremu z zapartym tchem przyglądali się najmłodsi.

Źródło:  http://www.staszow.swietokrzyska.policja.gov.pl/




https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=15541