Film “Być Koptem”
2013-12-03 17:09:07

Parafialny Oddział Akcji Katolickiej przy parafii NP NMP w Busku-Zdroju zaprasza na poruszający film “Być Koptem” (realizacja: Michał Król, Maciej Grabysa, produkcja: Salezjański Wolontariat Misyjny MŁODZI ŚWIATU).


Pierwszy film z cyklu dokumentalnego “Prześladowani, zapomniani” – który ukazuje dramatyczną sytuację Koptów w Egipcie po rewolucji w 2011 roku w Górnym Egipcie, Aleksandrii i w Kairze, gdzie dochodzi do bezprecedensowych prześladowań Chrześcijan przy milczeniu międzynarodowej opinii publicznej.

 plakat_byc_kopytem.jpg

Data emisji: 10 grudnia, godzina 17.30
Miejsce: Kościół Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Marii Panny w Busku-Zdroju


WSTĘP WOLNY!

Zapraszamy!

 






https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=15535