Film “Być Koptem” 2013-12-03 17:09:07
Parafialny Oddział Akcji Katolickiej przy parafii NP NMP w Busku-Zdroju zaprasza na poruszający film “Być Koptem” (realizacja: Michał Król, Maciej Grabysa, produkcja: Salezjański Wolontariat Misyjny MŁODZI ŚWIATU).
Pierwszy film z cyklu dokumentalnego “Prześladowani, zapomniani” – który ukazuje dramatyczną sytuację Koptów w Egipcie po rewolucji w 2011 roku w Górnym Egipcie, Aleksandrii i w Kairze, gdzie dochodzi do bezprecedensowych prześladowań Chrześcijan przy milczeniu międzynarodowej opinii publicznej.
 Data emisji: 10 grudnia, godzina 17.30 Miejsce: Kościół Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Marii Panny w Busku-Zdroju WSTĘP WOLNY!
Zapraszamy!
|
|
|