Kolejne włamanie
2013-12-02 13:28:31

Kilka dni temu doszło do kolejnego włamania na terenie powiatu pińczowskiego, tym razem do jednego z nowo wybudowanych budynków mieszkalnych.


Dom należy do 43-letniego mężczyzny. Nieznany sprawca ukradł szlifierkę, baterię wannową oraz komplet klamek do drzwi.

Łączna wartość skradzionych przedmiotów to ok. 1100 złotych.

 





https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=15518