Kolejny wypadek w Broninie 2013-12-02 11:15:49
W niedzielę, około godz. 5.00 w Broninie, w gminie Busko-Zdrój doszło do wypadku. Ford Fiesta, kierowany przez 18-letniego mężczyznę, podczas wyprzedzania uderzył w bok skręcającego w lewo Fiata 170 Cinquecento kierowanego przez 19-letnią kobietę.
Zdarzenie miało miejsce na trasie nr 73,w Broninie, na wysokości nowo otwartego zakładu mechanicznego, tuż przed ostrym zakrętem. Oba auta jechały od strony Buska-Zdroju. Kobieta najprawdopodobniej skręcała na swoją posesję. Fiat po uderzeniu wpadł do rowu. 19-latka została przewieziona karetką do szpitala. Kierowca Forda nie odniósł poważniejszych obrażeń ciała.


 zdjęcia wykonane telefonem komórkowym nadesłane przez czytelnika
Miejsce zdarzenia zabezpieczali Strażacy JRG w Busku, ruchem kierowali Policjanci z KP w Busku-Zdroju.
|
|
|