GRUDZIEŃ miesiącem Amnestii dla Czytelników
2013-11-29 16:11:36

Miejsko–Gminna Biblioteka Publiczna w Busku–Zdroju ogłasza GRUDZIEŃ miesiącem Amnestii dla Czytelników. Osoby, które zalegają z książkami w Miejsko–Gminnej Bibliotece Publicznej w Busku–Zdroju mogą w grudniu skorzystać ze specjalnej „Amnestii" i zwrócić je bez konieczności uiszczenia opłat.

Biblioteka przyjmuje książki, które czytelnicy przetrzymywali w domach ponad termin określony regulaminem. Warto więc poprzeglądać półki i oddać te pozycje, które mają na okładce pieczątki.

  •     Przetrzymujesz książkę?

  •     Zapomniałeś oddać w terminie?

  •     Nie przegap okazji!

  •     Unikniesz kar finansowych!


Zwróć książki by inni mogli z nich skorzystać!

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Busku-Zdroju
os. Świerczewskiego 17
28-100 Busko-Zdrój
tel./fax (41) 3782125

 



https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=15502