Miejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Busku - Zdroju, ul.Kościuszki 2a zaprasza do wspólnego zbierania nakrętek dla podopiecznego Ośrodka - Łukasza, chorego na cukrzycę typu I.
Nakrętki będą sukcesywnie przekazywane rodzinie, a środki finansowe z ich sprzedaży pozwolą na dofinansowanie zakupu pompy insulinowej, niezbędnej Łukaszowi dla zachowania jego zdrowia i życia.
Nakrętki prosimy dostarczać do MGOPS pok.2 w godz. 7.00 do 15.00.
Serdecznie dziękujemy za wsparcie.
Miejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej
w Busku - Zdroju
ul.Kościuszki 2a
28-100 Busko - Zdrój
Źródło: http://www.mgops.busko.pl/