Zbieramy gadżety na WOŚP
2013-11-27 15:54:55

Pińczowski sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już przygotowuje się do przyszłorocznej zbiórki. 22 Finał odbędzie się tradycyjnie w drugą niedzielę stycznia. Nierozerwalnie głównym punktem zbiórki publicznej w Pińczowie będzie licytacja orkiestrowych gadżetów w Pińczowskim Samorządowym Centrum Kultury.




Wśród wielu z nich niezwykle cennym będzie zapewne symboliczna koszulka kolarska przekazana nam przez Michała Kwiatkowskiego – obecnie najzdolniejszego polskiego kolarza szosowego, drużynowego mistrza świata w jeździe na czas. Koszulka z autografem i dedykacją dla Miasta Pińczowa podpisana została tuż po udziale Michała Kwiatkowskiego w tegorocznym Tour de Pologne. A to nie wszystko…

 wosp_psck.jpg


Wszystkie orkiestrowe gadżety będziemy na bieżąco umieszczać na stronie internetowej www.psck.pl oraz na naszym profilu Facebookowym www.facebook.com/psckpinczow. Osoby i instytucje, które chciałyby przekazać coś do licytowania zapraszamy do zgłaszania się do PSCK do Pana Grzegorza Jankowskiego. Ostatnim razem dochód z licytacji gadżetów wyniósł 5 200 zł. Liczymy, że w 2014 roku uda nam się pobić ten wynik.


12 stycznia 2014 roku zbierać będziemy „Na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów”.

Źródło: http://www.psck.pl/




https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=15471