Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami.Wszyscy po woli biorą się za ozdoby bożonarodzeniowe. Uczestnicy zajęć w Środowiskowym Domu Samopomocy, jak co roku wykonują kartki świąteczne, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem ze względu na swoją oryginalność.
Nowością w tym roku są wykonane z papierowej wikliny choinki i ozdobne wianki. Kartki, jak i inne ozdoby świąteczne widoczne na zdjęciach można nabyć Środowiskowym Domu Samopomocy ul Rehabilitacyjna 5. Jest to okazja zarówno do nabycia niepowtarzalnych ozdób jak i zrobienia dobrego uczynku, jakim jest wsparcie naszych domowników.
Serdecznie zapraszamy!
/Uczestnicy i Kadra Środowiskowego Domu Samopomocy/
Źródło: http://www.mgops.busko.pl/