Przebudowa ul. Kościuszki dobiegła końca
2013-11-27 10:41:43

Zakończono przebudowę ulicy Kościuszki w Busku-Zdroju. Kierowcy nową jezdnią jeżdżą już od miesiąca, ale dopiero teraz oficjalnie ukończono prace, które przez kilka miesięcy dawały się we znaki mieszkańcom utrudniając ruch pieszy i drogowy.




W ramach inwestycji Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych – etap II – Bezpieczeństwo - Dostępność - Rozwój, położono nawierzchnię asfaltową, ułożono nowe chodniki. Powstała zatoka parkingowa oraz przejście dla pieszych, na wysokości oś. Generała Andersa. Wykonano oznakowanie pionowe i poziome.



ul_kosciuszki1.jpg


ul_kosciuszki.jpg


ul_kosciuszki3.jpg


ul_kosciuszki2.jpg



W trakcie prac PGE Dystrybucja S.A. Rejonowy Zakład Energetyczny Busko-Zdrój wymienił linię kablową oświetlenia ulicznego, zaś Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej - sieć wodociągową i kanalizacyjną.

/Milena/












https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=15461