Nowe place zabaw 2013-11-26 14:41:49
Zabawy na placach zabaw zawsze są ogromną frajdą dla dzieci i formą wypoczynku. W 2013 roku wybudowano w gminie Busko-Zdrój 7 nowych placów zabaw w miejscowościach: Owczary, Podgaje, Kotki, Budzyń, Kostki Małe, Widuchowa i w mieście obok dawnego Makadamu.
Doposażono istniejące już place zabaw w nowe elementy w Busku (przy Miejsko-Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej oraz na os. Kościuszki), Zbludowicach, Łagiewnikach, Kołaczkowicach, Kawczycach, Baranowie, Radzanowie, Olganowie i Oleszkach.

Place wyposażone zostały w huśtawki wahadłowe i wagowe, bujaki na
sprężynie, karuzele, pociągi z wagonikami, zestawy: wieża, drabinka,
zjeżdżalnia i inne elementy. Źródło: http://www.umig.busko.pl/
|
|
|