Włamanie w gminie Kije 2013-11-26 14:17:09
Nieznani sprawcy włamali się do niezamieszkałej posesji 65-letniego mężczyzny, w gminie Kije. Według wstępnych ustaleń policji, do zdarzenia doszło pomiędzy 14, a 23 listopada 2013 r.
Włamywacze ukradli silnik elektryczny z przewodem elektrycznym oraz pas transmisyjny. Łączna wartość skradzionych przedmiotów to około 800 zł.
|
|
|