Wypadek na przejściu dla pieszych 2013-11-26 14:17:32
25 listopada 2013 roku, około godziny 7 w miejscowości Busko-Zdrój, doszło do potrącenia młodej kobiety.
Sprawcą wypadku był 47-letni mężczyzna. Kierowca pojazdu marki Audi A5, potrącił na przejściu dla pieszych 18-latkę. Poszkodowana z licznymi obrażeniami trafiła do szpitala
Policjanci ustalili, że kierowca oraz młoda kobieta nie byli pod wpływem alkoholu.
|
|
|