Mimo śniegu i mrozu, na parkingu przy kwiaciarni Państwa Godzwonów, grupa Motomikołajów z Komitetu Społecznego "MOTOMIKOŁAJ" kwestuje dla Domu Dziecka w Winiarach. Przyłącz się do kwesty!
Akcja rozpoczęła się weekendowymi kwestami prowadzonymi przez małe grupki motocyklistów w strojach mikołajów, pod kościołami, marketami itp. Jeżeli zobaczycie MOTOMIKOŁAJA wesprzyjcie naszą akcję!
Finał akcji 08.12.2013r o godz.11-14 na parkingu przy kwiaciarni Państwa Godzwonów (stary dworzec).
W programie imprezy:
10.30- zbiórka MOTOMIKOŁAJÓW obok parku w centrum miasta.
11.00
do 13.00- kwesta i możliwość dostarczania darów tzn.rzeczy praktycznego
użytku dla dzieci, pomocy szkolnych, plecaków, gier edukacyjnych oraz
słodyczy, ZDJĘCIA Z MOTOKIKOŁAJAMI
12.50 - Widowisko ryk MOTO-reniferów
13.00 - Początek parady ulicami Buska Zdroju z punktem docelowym : Dom Dziecka w Winiarach.
Dla motocyklistów biorących udział w akcji przewidziany gorący napój.
PRZEZ CAŁY OKRES ZBIÓRKI ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ DOBROWOLNYCH WPŁAT NA KONTO KOMITETU:
77-8517-0007-0011-0198-7461-0001
Społeczny Komitet "Motomikołaj"
Zagaje Kikowskie 12
Zapraszamy sponsorów do wzięcia udziału w zbiórce,wszelka pomoc mile widziana.W zamian oferujemy reklamę.
POMÓŻ DZIECIOM MIŁO SPĘDZIĆ ŚWIĘTA.