7 grudnia 2013 roku o godz. 18.00 odbędzie się pierwszy koncert zespołu "Pozytywnie Nakręceni", w Pińczowskim Samorządowym Centrum Kultury.
"Pozytywnie Nakręceni", to ośmioosobowy Marka Omasty, z solistką Nikolą Bębenek z Pińczowa, wcześniej znany był pod nazwą "Zespół Bez Nazwy". Promować będzie niedawno wydaną pierwszą płytę. Ich koncerty cieszą się coraz większą popularnością. Druga impreza odbędzie się na początku stycznia 2014 roku.
Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu. Rezerwacja telefoniczna pod nr. 41 357-24-24.