Busko. Kradzież na 'wyrwę'
2013-11-20 16:36:44

19 listopada około godziny 18, nieznany sprawca ukradł torebkę 57-letniej kobiecie na tak zwaną "wyrwę".


Do kradzieży doszło w okolicy budynku Wojskowej Komendy Uzupełnień w Busku Zdroju, w pobliżu  skrzyżowania ulicy Bohaterów Warszawy z ul. Różaną. Młody mężczyzna podbiegł do kobiety, zerwał  jej torebkę, po czym uciekł z miejsca zdarzenia.

Kobieta nie odniosła obrażeń, zdarzenie zgłosiła dyżurnemu komendy powiatowej policji w  Busku-Zdroju.

W skradzionej torebce znajdował się dowód osobisty, sto złotych oraz telefon komórkowy.







https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=15413