19 listopada około godziny 18, nieznany sprawca ukradł torebkę 57-letniej kobiecie na tak zwaną "wyrwę".
Do kradzieży doszło w okolicy budynku Wojskowej Komendy Uzupełnień w Busku Zdroju, w pobliżu skrzyżowania ulicy Bohaterów Warszawy z ul. Różaną. Młody mężczyzna podbiegł do kobiety, zerwał jej torebkę, po czym uciekł z miejsca zdarzenia.
Kobieta nie odniosła obrażeń, zdarzenie zgłosiła dyżurnemu komendy powiatowej policji w Busku-Zdroju.
W skradzionej torebce znajdował się dowód osobisty, sto złotych oraz telefon komórkowy.