Świętokrzyska Liga Badmintona Amatorów 2013/2014
2013-11-20 15:18:32

24 listopada 2013r. o godz. 15.00 w hali sportowej Gimnazjum w Zbludowicach odbędzie się pierwsze spotkanie w ramach Świętokrzyskiej Ligi Badmintona Amatorów.


Do udziału w rozgrywkach zgłosiło się dziewięć zespołów męskich i trzy kobiece. Udział wezmą badmintoniści i badmintonistki z takich miejscowości jak: Kielce, Morawica, Połaniec, Ćmińsk, Ostojów, Zagnańsk, Bukówka, Łopuszno, Busko.

W najbliższą niedzielę w Zbludowicach spotkają się zawodnicy z Połańca, Ostojowa, Ćmińska i Buska-Zdroju.

 

badminton.jpg

 

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do kibicowania.

Więcej o badmintonie i terminach rozgrywek mogą się państwo dowiedzieć ze strony internetowej www.szbad.pl
 
Jednocześnie
chcę poinformować wszystkich chętnych którzy chcieliby grać w
badmintona, że jest możliwość uczestniczenia w naszych zajęciach w
niedziele w godz. 16-18 i w czwartki w godz. 18-20. Serdecznie
zapraszam. Więcej informacji pod tel. 606-727-714

Grzegorz Matyja




https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=15410