24 listopada 2013r. o godz. 15.00 w hali sportowej Gimnazjum w Zbludowicach odbędzie się pierwsze spotkanie w ramach Świętokrzyskiej Ligi Badmintona Amatorów.
Do udziału w rozgrywkach zgłosiło się dziewięć zespołów męskich i trzy kobiece. Udział wezmą badmintoniści i badmintonistki z takich miejscowości jak: Kielce, Morawica, Połaniec, Ćmińsk, Ostojów, Zagnańsk, Bukówka, Łopuszno, Busko.
W najbliższą niedzielę w Zbludowicach spotkają się zawodnicy z Połańca, Ostojowa, Ćmińska i Buska-Zdroju.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do kibicowania.
Więcej o badmintonie i terminach rozgrywek mogą się państwo dowiedzieć ze strony internetowej www.szbad.pl
Jednocześnie
chcę poinformować wszystkich chętnych którzy chcieliby grać w
badmintona, że jest możliwość uczestniczenia w naszych zajęciach w
niedziele w godz. 16-18 i w czwartki w godz. 18-20. Serdecznie
zapraszam. Więcej informacji pod tel. 606-727-714
Grzegorz Matyja