Zapraszamy uczniów klas IV-VI szkół podstawowych, do wzięcia udziały w zajęciach pt. "Święta z Aniołami" w nowo powstałej pracowni ceramiki w Pińczowskim Samorządowym Centrum Kultury.
W ramach zajęć odbędą się dwa spotkania w pracowni ceramiki w Belwederze. W czasie zajęć uczestnicy będą mogli wykonać ozdoby ceramiczne, tematycznie związane ze Świętami Bożego Narodzenia oraz wziąć udział w całym procesie tworzenia z gliny: przygotowania surowca, lepienia, wypalania oraz ozdabiania.
Zgłoszenia chętnych osób przyjmowane są do 29 listopada 2013 roku w Pińczowskim Samorządowym Centrum Kultury.