W dniach od 15 do 17 listopada 2013 roku odbył się XVII PUCHAR POLSKI WU-SHU w Hali Arena Ursynów przy ulicy Pileckiego 122 w Warszawie. Zawody Kung-Fu zgromadziły ok. 270 zawodników z naszego kraju oraz zawodników z Rosji, Białorusi i Słowacji.
Najmniej liczna była 5 osobowa reprezentacja Buskiego Klubu Kung-Fu Yantai. Mimo to młodzi zawodnicy zdobyli łącznie 10 medali (6 złotych , 1 srebrny, 3 brązowe). Turniej był podzielony na konkurencje walk, które odbywały się na platformie (Leitai – ring na podwyższeniu bez lin), w formule Full contact , Qingda.
Odbyły się również zawodowe walki Sanda z zawodnikami z Rosji oraz w konkurencji form tradycyjnych i sportowych. Turniej rozgrywał się jednocześnie na trzech planszach.
W Qingda 9/10 lat w wadze 33 /34 kg Konrad Gołuzd okazał się bezkonkurencyjny - osiągając po dogrywce w finałowej walce zwycięstwo. Należy wspomnieć, że zdobył jeszcze srebrny medal w formach z szablą oraz brąz w formach ręcznych północnych.
W Qingda 12/13 lat 11 letni Krzysztof Obara wywalczył brązowy medal. Istnym hattrickiem wykazał się 12 letni Piotr Bezak zdobywając 3 złote medale -w konkurencji Form (toulu) ręcznych północnych z szablą i włócznią.
Dwa złote medale zdobył 9 letni Wiktor Łukasik w konkurencji form ręcznych północnych i formach z szablą . Brązowy medal w konkurencji form ręcznych północnych zdobyła 18 letnia Agata Bezak.


Prezes Buskiego Klubu Kung- fu Yantai a zarazem trener tradycyjnego
Kung-fu Andrzej Cupryjak-Socha w imieniu swoim, zarządu, zawodników
składa podziękowania rodzicom, Urzędowi Miasta i Gminy Busko- Zdrój na
czele z Burmistrzem Panem Waldemarem Sikorą, firmie Biuro Ubezpieczeń-
Jarosław Grabda, dyrektorowi Samorządowego Gimnazjum Andrzejowi Skuberze. Drodzy Państwo bez waszej pomocy ten sukces nie byłby możliwy.
Dziękujemy…