Koncert Ksylofonowy 2013-11-18 12:51:17
Szkoła Muzyczna I Stopnia w Busku-Zdroju zaprasza na koncert uczniów klasy perkusji, który odbędzie się w Sali Widowiskowej Buskiego Samorządowego Centrum Kultury, 19
listopada 2013, godz. 18. Dziesięciu młodych perkusistów zaprezentuje pełną radości muzykę ksylofonową.
Koncert zorganizowany jest pod hasłem Xylophon & Piano usłyszymy ragtime'y, walce, polki, muzykę w sam raz na jesienne popołudnie. Przy fortepianie towarzyszyć będzie Michał Kopeć. Klasę perkusji prowadzi krakowska perkusistka Aleksandra Dyba.
Serdecznie zapraszamy. Gdzie: Sala Widowiskowa Buskiego Samorządowego Centrum Kultury, Data: 19 listopada 2013, godz. 18. Wstęp wolny.
|
|
|