Koncert Ksylofonowy
2013-11-18 12:51:17

Szkoła Muzyczna I Stopnia w Busku-Zdroju zaprasza na koncert uczniów klasy perkusji, który odbędzie się w Sali Widowiskowej Buskiego Samorządowego Centrum Kultury, 19
listopada 2013, godz. 18. Dziesięciu młodych perkusistów zaprezentuje pełną radości muzykę ksylofonową.



 Koncert zorganizowany jest pod hasłem Xylophon & Piano usłyszymy ragtime'y, walce, polki, muzykę w sam raz na jesienne popołudnie. Przy fortepianie towarzyszyć będzie Michał Kopeć. Klasę perkusji prowadzi krakowska perkusistka Aleksandra Dyba.

koncert_ksylofonowy001.jpg 

koncert_ksylofonowy002.jpg 

Serdecznie zapraszamy.

Gdzie: Sala Widowiskowa Buskiego Samorządowego Centrum Kultury,
Data: 19 listopada 2013, godz. 18.
Wstęp wolny.






https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=15372