GMO - szansa czy zagrożenie dla ludzkości? (video)
2013-11-22 20:21:35

22 listopada 2013r. w Buskim Samorządowym Centrum Kultury odbyła się konferencja poświęcona problematyce żywności modyfikowanej genetycznie.


Podczas konferencji wygłoszono dwa wykłady na temat żywności modyfikowanej genetycznie. Pierwszy wykład pt. "GMO - szanse i zagrożenia" wygłosił profesor doktor habilitowany inżynier Józef Bieniek, drugi pt. "GMO - a rolnictwo na świecie" wygłosił profesor doktor habilitowany inżynier Czesław Nowak. Obaj prelegenci są pracownikami naukowymi Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie.

Patronat honorowy nad konferencją obieli: Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój Waldemar Sikora, Starosta Buski Jerzy Kolarz, Prezes Zarządu Wojewódzkiego Forum Młodych Ludowców Paweł Gratka.

 

Zobacz video relację:  Wykład  "GMO - szanse i zagrożenia" wygłosił prof. dr hab. inż. Józef Bieniek

konferencja_gmo_cz1_video.jpg
Kliknij i oglądaj

 

 

Zobacz video relację:  Wykład pt. "GMO - a rolnictwo na świecie" wygłosił prof. dr hab. inż. Czesław Nowak.

konferencja_gmo_cz2_video.jpg
Kliknij i oglądaj















https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=15360