Usunięta awaria na os. Sikorskiego i Świerczewskiego
2013-11-07 11:03:34
KZC "Ponidzie" informuje mieszkańców osiedli Sikorskiego i Świerczewskiego w Busku-Zdroju, że awaria na sieci cieplnej została usunięta. Po uzupełnieniu uzdatnionej wody w sieci ciepło zostanie podane mieszkańcom 7 listopada 2013r około godz 15.
Za wynikłe utrudnienia przepraszamy. Z energetycznymi pozdrowieniami Z-ca Zarządu KZC "Ponidzie" Wiesław Molisak
|