Usunięta awaria na os. Sikorskiego i Świerczewskiego
2013-11-07 11:03:34

KZC "Ponidzie" informuje mieszkańców osiedli Sikorskiego i Świerczewskiego w Busku-Zdroju, że awaria na sieci cieplnej została usunięta. Po uzupełnieniu uzdatnionej wody w sieci ciepło zostanie podane mieszkańcom 7 listopada 2013r około godz 15.

Za wynikłe utrudnienia przepraszamy.

Z energetycznymi pozdrowieniami

Z-ca Zarządu KZC "Ponidzie" Wiesław Molisak



https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=15339