Ukradli elektronarzędzia
2013-10-30 09:44:39
W nocy z 25 na 26 października w miejscowości Olganów w gminie Busko-Zdrój nieznani sprawcy ukradli elektronarzędzia, powodując straty w wysokości 900 złotych.
Elektronarzędzia znajdowały się w niezamkniętym garażu na terenie ogrodzonej posesji. /km/, źródło KWP Kielce
|