Ukradli elektronarzędzia
2013-10-30 09:44:39

W nocy z 25 na 26 października w miejscowości Olganów w gminie Busko-Zdrój nieznani sprawcy ukradli elektronarzędzia, powodując straty w wysokości 900 złotych.


Elektronarzędzia znajdowały się w niezamkniętym garażu na terenie ogrodzonej posesji.

/km/, źródło KWP Kielce





https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=15302