Ukradli karpie
2013-10-29 10:13:33

W poniedziałek po południu w jednej z miejscowości w gminie Wiślica doszło do kradzieży karpi. Dwóch mężczyzn ukradło 25 kg ryb, powodując straty w wysokości 380 złotych.


Właściciel stawów rybnych zgłosił na policję kradzież ryb, o którą podejrzewał 60-letniego mieszkańca gminy Nowy Korczyn. Jak się okazało, mężczyzna miał wspólnika, 63-letniego mieszkańca Buska-Zdroju, który na widok właściciela stawu, porzucił skradzione ryby i odjechał samochodem. Został zatrzymany na terenie gminy Nowy Korczyn.

 skradzione_karpie.jpg

skradzione_karpie1.jpg 

skradzione_karpie2.jpg 

Mężczyźni zostali zatrzymani, ryby zaś odzyskane. Za kradzież w kodeksie karnym została przewidziana kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

/km/, zdjęcia policja






https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=15292