Wygrana z Unią 3:1! 2013-10-28 11:35:05
W niedzielnym meczu 14 kolejki o mistrzostwo III ligi, piłkarze TS 1946 Nidy Pińczów pokonali na własnym stadionie Unię Tarnów 3:1! Bramki dla naszej drużyny zdobyli Robert Banaszek w 8 minucie, Mateusz Zacharski w 18 i ponownie Banaszek w 44 z rzutu karnego. Dzięki tej wygranej TS 1946 Nida opuściła ostatnią pozycję w ligowej tabeli.
TS 1946 Nida Pińczów - Unia Tarnów 3:1 (3:0) Robert Banaszek (8, 44 z karnego) Mateusz Zacharski (18) - Łukasz Kazik (52 z karnego)
TS 1946 Nida: Zyguła - Dulak, Rechowicz, Szafraniec, Motyl - Karasek (84 Kempkiewicz), Sadowski (64 Łuszcz), Zacharski, Ł. Mika (74 Ciacia) - Banaszek (80 Bisikiewicz), Zaręba.
Żółte kartki: Zyguła, Zacharski, Sadowski, Banaszek, Zaręba, Łuszcz (Nida), Pawlak, Libera, Ślęzak (Unia).
- Pierwsza bramka była z gatunku tych - stadiony świata. Później zadaliśmy jeszcze dwa ciosy. W tej części graliśmy koncertowo, kibice mówili, że dawno nie widzieli tak grającej Nidy. Po przerwie nastawiliśmy się na grę z kontrataku. - powiedział po meczu Krzysztof Dziubel, trener TS 1946 Nida.
źródło ts1946nida.pl
|
|
|