Remis w Suchedniowie 2013-10-28 11:20:47
W niedzielę 27 października piłkarze MKS Busko rozegrali mecz z Orliczem Suchedniów, który jest wiceliderem IV ligi. Mecz, który rozegrano na wyjeździe w Suchedniowie, zakończył się remisem 1:1.
Remis był wynikiem słabszej niż dotychczas gry piłkarzy z Suchedniowa i taktyki buskich zawodników. Bramkę z rzutu karnego dla buskiej drużyny strzelił Pape Drame.
|
|
|