Remis w Suchedniowie
2013-10-28 11:20:47

W niedzielę 27 października piłkarze MKS Busko rozegrali mecz z Orliczem Suchedniów, który jest wiceliderem IV ligi. Mecz, który rozegrano na wyjeździe w Suchedniowie, zakończył się remisem 1:1.


Remis był wynikiem słabszej niż dotychczas gry piłkarzy z Suchedniowa i taktyki buskich zawodników. Bramkę z rzutu karnego dla buskiej drużyny strzelił Pape Drame.


 




https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=15285