Ukradł laptopa 2013-10-26 13:05:50
25 października w miejscowości Kobylniki w gminie Wiślica w godzinach od 17.30 do 19.30 nieznany sprawca, wykorzystując pozostawiony bez dozoru budynek, wkradł się do środka i ukradł laptopa wartości 500 złotych.
Nieznany sprawca dostał się do środka budynku po uprzednim wybiciu szyby w drzwiach balkonowych parterowego, wolno stojącego domu jednorodzinnego. Po splądrowaniu pomieszczeń z przedpokoju zabrał laptopa wartego 500 zł. km, źródło KWP Kielce
|
|
|