Ukradł laptopa
2013-10-26 13:05:50

25 października w miejscowości Kobylniki w gminie Wiślica w godzinach od 17.30 do 19.30 nieznany sprawca, wykorzystując pozostawiony bez dozoru budynek, wkradł się do środka i ukradł laptopa wartości 500 złotych.


Nieznany sprawca dostał się do środka budynku po uprzednim wybiciu  szyby w drzwiach balkonowych parterowego, wolno stojącego domu jednorodzinnego. Po splądrowaniu pomieszczeń z przedpokoju zabrał laptopa wartego 500 zł.

km, źródło KWP Kielce





https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=15275