Lepiej dotrzeć do celu 5 minut później, niż w ogóle
2013-10-28 10:03:07

Jak co roku dzień Wszystkich Świętych, to przede wszystkim wzmożony ruch na drogach oraz w rejonie nekropolii. W trosce o bezpieczeństwo podczas przemierzania szlaków komunikacyjnych, zwracamy się do wszystkich uczestników ruchu drogowego z apelem.


Starajmy się odwiedzać bliskich, którzy od nas odeszli, w sposób dla nas bezpieczny, tak byśmy mogli wrócić do domu do tych, którzy czekają na nasz powrót.

W tym czasie zbytni pośpiech, brawura, alkohol i złe warunki atmosferyczne, są złym towarzyszem podróży i mogą doprowadzić do tragedii. Nie pozwólmy, aby następny znicz był przeznaczony dla nas. Starajmy się nie być powodem do zadumy i refleksji nad przemijaniem.

Opr. M.B.
Źródło: KMP w Kielcach 


 






https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=15268