W piątek 25 października o godzinie 19.30 w sali koncertowej sanatorium Marconi odbędzie się koncert piosenek Agnieszki Osieckiej pt. 'Niech żyje bal'. Wystąpią Marta Kostek śpiew, Paweł Korepta fortepian. Koncert poprowadzi Joanna Król.
Zespół działa od 2000 roku. Zdobył cenne nagrody i wyróżnienia. Muzyków cechuje perfekcyjne wykonawstwo standardów piosenki rozrywkowej. Nurt i stylistyka nawiązuje do krakowskiej "Piwnicy pod Baranami". Dominuje polska piosenka cenionych kompozytorów i autorów tekstów.
Sprzedaż biletów 25 października w godzinach od 10 do 13 oraz na godzinę przed koncertem w holu sanatorium Marconi. Cena 30 zł.
źródło www.uzdrowiskobusko.pl