Zbiórka krwi dla Pawła
2013-10-25 09:44:48

Dyrektor Liceum Ogólnokształcącego im. Hugona Kołłątaja w Pińczowie serdecznie zaprasza wszystkich chętnych i zdrowych mieszkańców naszego miasta i gminy do wzięcia udziału w prowadzonej przez szkołę akcji poboru krwi pod hasłem 'Krew dla Pawła', która odbędzie się 15 listopada 2013r. w godz. Od 9:00 do 14:00 w budynku liceum.


Po raz kolejny zorganizowany będzie punkt medyczny, w którym to pod opieką Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kielcach będziecie Państwo mogli pomóc choremu Pawłowi.

źródło www.pinczow.com.pl







https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=15263