Zmiana terminu wywozu śmieci w listopadzie 2013-11-02 09:20:04
Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o. o. w Busku-Zdroju uprzejmie informuje, iż w związku z przypadającym na 1 listopada Dniem Wszystkich Świętych odbiór odpadów dla mieszkańców ulic, na których odbiór odpadów wypada w dniu 1 listopada, odbędzie się dnia 8 listopada 2013 r.
Wywóz odpadów dla ulic, na których odbiór odpadów przypada w:
I i III piątek w miesiącu listopadzie przypadnie na 8 i 22 listopada
II i IV piątek w miesiącu listopadzie przypadnie na 15 i 29 listopada
źródło www.umig.busko.pl
|
|
|