Zmiana terminu wywozu śmieci w listopadzie
2013-11-02 09:20:04

Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o. o. w Busku-Zdroju uprzejmie informuje, iż w związku z przypadającym na 1 listopada Dniem Wszystkich Świętych odbiór odpadów dla mieszkańców ulic, na których odbiór odpadów wypada w dniu 1 listopada, odbędzie się dnia 8 listopada 2013 r.


Wywóz odpadów dla ulic, na których odbiór odpadów przypada w:

I i III piątek w miesiącu listopadzie przypadnie na 8 i 22 listopada

II i IV piątek w miesiącu listopadzie przypadnie na 15 i 29 listopada

źródło www.umig.busko.pl

 







https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=15262