Granat z II wojny światowej znaleziony na polu
2013-10-24 09:19:49

Mieszkanka miejscowości Owczary w gminie Busko-Zdrój w środę znalazła na swoim polu granat, prawdopodobnie pochodzący z czasów II wojny światowej.



Kobieta znaleziony granat przyniosła na swoją posesję i pozostawiła w garażu, powiadamiając patrol rozminowania. Garaż, w którym znajduje się granat jest zamknięty na kłódkę, posesja zaś ogrodzona. 

źródło KWP Kielce





https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=15256