Granat z II wojny światowej znaleziony na polu 2013-10-24 09:19:49
Mieszkanka miejscowości Owczary w gminie Busko-Zdrój w środę znalazła na swoim polu granat, prawdopodobnie pochodzący z czasów II wojny światowej.
Kobieta znaleziony granat przyniosła na swoją posesję i pozostawiła w garażu, powiadamiając patrol rozminowania. Garaż, w którym znajduje się granat jest zamknięty na kłódkę, posesja zaś ogrodzona.
źródło KWP Kielce
|
|
|