Rafał Wójcik zdobywca brązowej ciupagi w Żywcu
2013-10-22 12:24:08

Kolejny dobry występ zaliczył zawodnik ULKS Włoszczowice, podopieczny trenera Grzegorza Woźniczko. Rafał Wójcik, aktualny brązowy medalista Mistrzostw Polski, występem w Międzynarodowych Zawodach Łuczniczych w Żywcu potwierdził swoją dobrą dyspozycję na zakończenie sezonu letniego.


Zawody w Żywcu zgromadziły całą czołówkę zawodników z Polski oraz zawodników z Ukrainy.

 lucznik_rafal_kije.jpg

Rafał przystąpił do rywalizacji z juniorami. Po dwóch dniach zmagań zgromadził 2409 pkt., co dało mu trzecie miejsce.

źródło www.kije.pl





https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=15245