Rafał Wójcik zdobywca brązowej ciupagi w Żywcu 2013-10-22 12:24:08
Kolejny dobry występ zaliczył zawodnik ULKS Włoszczowice, podopieczny trenera Grzegorza Woźniczko. Rafał Wójcik, aktualny brązowy medalista Mistrzostw Polski, występem w Międzynarodowych Zawodach Łuczniczych w Żywcu potwierdził swoją dobrą dyspozycję na zakończenie sezonu letniego.
Zawody w Żywcu zgromadziły całą czołówkę zawodników z Polski oraz zawodników z Ukrainy.  Rafał przystąpił do rywalizacji z juniorami. Po dwóch dniach zmagań zgromadził 2409 pkt., co dało mu trzecie miejsce.
źródło www.kije.pl
|
|
|