Bezpieczeństwo na Piątkę
2013-10-22 10:35:43

W poniedziałek 21 października w Szkole Podstawowej nr 1 w Pińczowie odbył się etap powiatowy VII Edycji Wojewódzkiego Konkursu 'Bezpieczeństwo na Piątkę', który jest adresowany dla uczniów klas V wszystkich szkół podstawowych z terenu powiatu pińczowskiego.


W tym roku chęć uczestnictwa zgłosiły: SP nr 1 w Pińczowie, SP nr 2 w Pińczowie, SP Gartatowice, SP Kije, SP Michałów, SP Góry, SP Sędowice, SP Stępocice, SP Działoszyce, SP Dzierążnia, SP Młodzawy, SP Kozubów oraz SP Brzeście.

 bezpieczenstwo_na_piatke_pinczow.JPG

Zakres tematyczny zmagań objął wiedzę o bezpieczeństwie w ruchu drogowym, bezpieczeństwie osobistym, pierwszej pomocy przedmedycznej i bezpieczeństwie w gospodarstwie rolnym.

bezpieczenstwo_na_piatke_pinczow1.JPG


Po niezwykle wyrównanych zmaganiach o zwycięstwie zadecydowała dogrywka pomiędzy SP Młodzawy i SP Michałów.

1 miejsce – SP Młodzawy

2 miejsce – SP Michałów

3 miejsce – SP Działoszyce

Pozostałe drużyny dostały pamiątkowe dyplomy za udział w konkursie oraz upominki od sponsorów.

bezpieczenstwo_na_piatke_pinczow2.JPG


Prezenty wręczyli burmistrzowie, wójtowie oraz inni przedstawiciele władz zaproszeni do wzięcia udziału w akcji.

źródło www.pinczow.com.pl








https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=15241