Włamał się, ale nic nie ukradł 2013-10-21 09:22:50
W miejscowości Jastrzębiec w gminie Stopnica na ogrodzonym terenie stawów hodowlanych doszło do włamania. Złodziej dostał się do zamkniętych pomieszczeń, splądrował je, ale nic nie zabrał.
Do włamania, o którym policjantów poinformowała 35-letnia kobieta, doszło w okresie od 18 do 20 października. Nieznany sprawca w murowanym budynku gospodarczym wyłamał plastikowe okno, a w drewnianej przybudówce tego budynku gospodarczego urwał zasuwę przy drzwiach wejściowych. Sprawca splądrował pomieszczenia, ale nic nie zabrał. /km/ źródło KWP Kielce
|
|
|