Dzieci dzieciom
2013-10-16 12:45:34

3 października odbyło się pierwsze spotkanie w ramach współpracy Gimnazjum nr 2 i Przedszkola nr 2 w Pińczowie pod hasłem 'Czytanie bajek'. Uczennice II klasy gimnazjum Natalia Rzepa, Klaudia Mazur i Agnieszka Spaczyńska pod opieką p. Katarzyny Basąg czytały przedszkolakom bajkę pt. 'Zgubiona owieczka'.


 gimnazjum_pinczow.jpg


Celem spotkania było rozbudzanie zainteresowań czytelniczych dzieci. Współpraca będzie kontynuowana, gdyż taka forma działań jest nie tylko atrakcyjna i ciekawa dla dzieci, ale aktywizuje również młodzież, która bardzo chętnie bierze udział w tego typu przedsięwzięciach.

 gimnazjum_pinczow1.jpg
gimnazjum_pinczow2.jpg

Z kolei uczniowie z klasy II a: Lis Katarzyna, Stępień Sara, Skiba Michał, Kostecka Patrycja, Krotosz Julia, Karbowniczek Julita pod okiem Pani Sylwii Skiby brali udział we wspólnych zajęciach plastycznych z maluchami z Przedszkola nr1 w Pińczowie, czego efektem były piękne kolorowe prace.







https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=15200