Wypadek przy wycinaniu drzewa 2013-10-15 12:31:08
W poniedziałek, podczas wycinki drzewa, doszło do wypadku. W wycinaniu wierzby rosnącej na łące brało udział dwóch mężczyzn, obaj byli trzeźwi. Jeden z nich stał w niewielkiej odległości od ścinanego drzewa.
W momencie, kiedy drzewo się przewracało, mężczyzna zaplątał się w zarośla i wysoką trawę. Spadający konar uderzył go, powodując liczne złamania i stłuczenia ciała. Poszkodowany został dowieziony do szpitala.
źródło KWP Kielce
|
|
|