Wypadek przy wycinaniu drzewa
2013-10-15 12:31:08

W poniedziałek, podczas wycinki drzewa, doszło do wypadku. W wycinaniu wierzby rosnącej na łące brało udział dwóch mężczyzn, obaj byli trzeźwi. Jeden z nich stał w niewielkiej odległości od ścinanego drzewa.


W momencie, kiedy drzewo się przewracało, mężczyzna zaplątał się w zarośla i wysoką trawę. Spadający konar uderzył go, powodując liczne złamania i stłuczenia ciała. Poszkodowany został dowieziony do szpitala.

źródło KWP Kielce








https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=15190