Motocyklista potrącił pieszego
2013-10-15 12:22:12

W niedzielę w miejscowości Podlesie w gminie Tuczępy doszło do wypadku. 17-letni kierowca motocykla typu Cross uderzył w idącego drogą mężczyznę i oddalił się z miejsca zdarzenia.


17-letni motocyklista, jadący z nietrzeźwym pasażerem, uderzył w 68-letniego pieszego, po czym oddalił się z miejsca wypadku. Poszkodowany po zbadaniu przez lekarza został zabrany do domu. Pasażer motocykla nie odniósł obrażeń.

źródło KWP Kielce

 




https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=15189