Motocyklista potrącił pieszego 2013-10-15 12:22:12
W niedzielę w miejscowości Podlesie w gminie Tuczępy doszło do wypadku. 17-letni kierowca motocykla typu Cross uderzył w idącego drogą mężczyznę i oddalił się z miejsca zdarzenia.
17-letni motocyklista, jadący z nietrzeźwym pasażerem, uderzył w 68-letniego pieszego, po czym oddalił się z miejsca wypadku. Poszkodowany po zbadaniu przez lekarza został zabrany do domu. Pasażer motocykla nie odniósł obrażeń.
źródło KWP Kielce
|
|
|