9 listopada 2013r. odbędzie się dziesiąta edycja Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Dzielnicowego Gminy Złota. Zapraszamy drużyny 5 - osobowe z rocznika 1997 i młodszych.
Początek godz. 10:00 - hala sportowa ZPO Złota. Organizatorem turnieju jest: Dzielnicowy Gminy Złota. Turniej odbywa się dzięki pomocy Urzędu Gminy Złota oraz Zespołu Placówek Oświatowych w Złotej. Zgłoszeń można dokonywać pod numerem telefonu: 692 427 281 lub w siedzibie UG Złota, pok. nr 1 lub na hali sportowej. Każda drużyna musi mieć pełnoletniego opiekuna, a każdy zawodnik zgodę prawnego opiekuna (rodzica).
źródło www.gminazlota.tbu.pl