W niedzielnym meczu piłki nożnej rozegranym na stadionie Miejskim w Busku-Zdroju, MKS Busko-Zdrój pokonał Naprzód Jędrzejów 1:0.
Podopieczni Marka Kowalskiego po zaciętym spotkaniu na własnym stadionie pokonali Naprzód Jędrzejów 1:0. W 32 minucie bramkę dającą zwycięstwo buskiej drużynie zdobył Sebastian Krupa. To pierwsze zwycięstwo w sezonie piłkarzy MKS Busko-Zdrój. Po 11 spotkaniach MKS zajmuje 15 miejsce (przedostatnie) w tabeli świętokrzyskiej IV ligi z dorobkiem 7 punktów (1 wygrana, 4 remisy i 6 porażek).
Naprzód Jędrzejów z 8 punktami zajmuje 14 miejsce w tabeli (2 wygrane, 2 remisy i 7 porażek).
/red/