MKS Busko-Zdrój wygrał z Naprzódem Jędrzejów
2013-10-13 18:01:22

W niedzielnym meczu piłki nożnej rozegranym na stadionie Miejskim w Busku-Zdroju, MKS Busko-Zdrój pokonał Naprzód Jędrzejów 1:0.

Podopieczni Marka Kowalskiego  po zaciętym spotkaniu na własnym stadionie pokonali Naprzód Jędrzejów 1:0. W 32 minucie bramkę dającą zwycięstwo buskiej drużynie zdobył Sebastian Krupa. To pierwsze zwycięstwo w sezonie piłkarzy MKS Busko-Zdrój.

Po 11 spotkaniach MKS zajmuje 15  miejsce (przedostatnie) w tabeli świętokrzyskiej IV ligi z dorobkiem 7 punktów  (1 wygrana, 4 remisy i 6 porażek).

Naprzód Jędrzejów z 8 punktami  zajmuje 14 miejsce w tabeli (2 wygrane, 2 remisy i 7 porażek).

/red/

 












https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=15147