Spotkanie z Teresą Siedlar-Kołyszko
2013-10-16 08:33:34

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Busku-Zdroju zaprasza na spotkanie z Teresą Siedlar-Kołyszko, które odbędzie się w środę 16 października o godzinie 10.30.


Spotkanie "Spadkobiercy Unii Horodelskiej - Polacy na Ziemiach Kresowych" odbędzie się w siedzibie Biblioteki os. Świerczewskiego 17.

spotkanie_z_teresa_kolyszko.jpg 

 






https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=15146