Turniej orlików w Pińczowie
2013-10-08 12:12:19
W niedzielę młodzi piłkarze buskiego klubu z grupy Orlika Starszego rozegrali kolejny turniej. Tym razem podopieczni Wiesława Francuza zagrali w IV Turnieju Orlika Starszego rocznik 2003 w Pińczowie. Zawody rozegrano na boisku Orlik.
Buscy piłkarze w swoich trzech meczach odnieśli dwa zwycięstwa i jeden przegrali. Wraz z organizatorem turnieju, Nidą Pińczów awansowali do dalszych rozgrywek które zostaną rozegrane w Kielcach.
Wyniki buskiego klubu:
MKS Busko - Nida Pińczów 1:4
MKS Busko - Sparta Kazimierza Wielka 5:1
MKS Busko - Piast Stopnica 1:0
źródło zdrojbusko.futbolowo.pl
|