Turniej orlików w Pińczowie
2013-10-08 12:12:19

W niedzielę młodzi piłkarze buskiego klubu z grupy Orlika Starszego rozegrali kolejny turniej. Tym razem podopieczni Wiesława Francuza zagrali w IV Turnieju Orlika Starszego rocznik 2003 w Pińczowie. Zawody rozegrano na boisku Orlik.


Buscy piłkarze w swoich trzech meczach odnieśli dwa zwycięstwa i jeden przegrali. Wraz z organizatorem turnieju, Nidą Pińczów awansowali do dalszych rozgrywek które zostaną rozegrane w Kielcach.

turniej_orlik.jpg


Wyniki buskiego klubu:

MKS Busko - Nida Pińczów 1:4

MKS Busko - Sparta Kazimierza Wielka 5:1

MKS Busko - Piast Stopnica 1:0

 

źródło zdrojbusko.futbolowo.pl





https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=15145