Ciągnik stoczył się ze wzniesienia 2013-10-08 10:58:33
W gminie Działoszyce na terenie prywatnej posesji doszło do wypadku. 68-letni mężczyzna, chcąc zatrzymać pozostawiony uruchomiony ciągnik rolniczy, który toczył się z wzniesienia, skoczył na podest.
Mężczyzna potknął się i przewrócił, upadając pod tylne koło ciągnika. Koło przejechało po okolicy brzucha poszkodowanego. Mężczyzna, który miał 1,6 promila alkoholu w wydychanym powietrzu, został przewieziony do szpitala. źródło KWP Kielce
|
|
|