4 października obchodzimy Światowy Dzień Zwierząt. Z tej właśnie okazji bibliotekarki wybrały się do złockiego przedszkola. Przedszkolaki wraz z wychowawczynią Panią Anną Banaszek przywitały je wesoło.
Ewelina Golowska przeczytała bajkę pt. "O biedronce Fionce". Dzieci słuchały z zainteresowaniem, temat bardzo im się spodobał. Chętnie odpowiadały na pytania, opisywały zwierzątka występujące w bajce. Następnie z entuzjazmem kolorowały przygotowane wcześniej kolorowanki. Spotkanie przebiegło w miłej i radosnej atmosferze.
Więcej zdjęć oraz informacji z działalności Bibliotek z gminy Złota na stronie www.biblioteka.gminazlota.pl
źródło gminazlota.tbu.pl