Czytanie na dywanie
2013-10-08 10:35:21

4 października obchodzimy Światowy Dzień Zwierząt. Z tej właśnie okazji bibliotekarki wybrały się do złockiego przedszkola. Przedszkolaki wraz z wychowawczynią Panią Anną Banaszek przywitały je wesoło.


Ewelina Golowska przeczytała bajkę pt. "O biedronce Fionce". Dzieci słuchały z zainteresowaniem, temat bardzo im się spodobał. Chętnie odpowiadały na pytania, opisywały zwierzątka występujące w bajce. Następnie z entuzjazmem kolorowały przygotowane wcześniej kolorowanki. Spotkanie przebiegło w miłej i radosnej atmosferze.

czytanie_na_dywanie_zlota.JPG

czytanie_na_dywanie_zlota1.JPG



Więcej zdjęć oraz informacji z działalności Bibliotek z gminy Złota na stronie www.biblioteka.gminazlota.pl

 

źródło gminazlota.tbu.pl






https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=15143