Około 1400 zawodników wzięło udział w V Biegu Ulicznym pod hasłem 'Kielce biegają', które odbyły się w sobotę 5 października. Rywalizowano w czterech kategoriach wiekowych na dwóch trasach o długości 1300 i 1900 metrów.
W gronie gimnazjalistek triumfowały zawodniczki Buskiego Słoneczka: zwyciężyła Joanna GOZDEK, która z Kielc wyjechała pięknym rowerem górskim, druga była Kinga KOWALSKA.
W najstarszej kategorii wiekowej +40 lat trener Słoneczka Zdzisław PEREPICZKO zajął trzecie miejsce.

Dla zwycięzców przygotowano medale i atrakcyjne nagrody. Upominki rozlosowano również wśród uczestników zawodów.
Wyniki V Biegu Ulicznego:
Szkoły Podstawowe
- dziewczęta:
12. Ola FRANCUZ „Słoneczko” Busko-Zdrój
Szkoły Podstawowe - chłopcy:
16. Kamil KUMOR „Słoneczko” Busko-Zdrój
23. Jakub KOWALCZYK „Słoneczko” Busko-Zdrój
Gimnazja - dziewczęta:
1. Joanna Gozdek „Słoneczko” Busko-Zdrój
2. Kinga Kowalska „Słoneczko” Busko-Zdrój
3. Aleksandra Tomaszewska Gimnazjum nr 4 Kielce
6.Wiktoria Nowak „Słoneczko”
Gimnazja - chłopcy:
6. Mateusz WRÓBEL „Słoneczko” Busko-Zdrój
12. Artur SZYMCZYK „Słoneczko” Busko-Zdrój

Szkoły ponadgimnazjalne i starsi - kobiety:
1. Dominika Łukasiewicz Ostrowiec
2. Monika Gielec Starachowice
3. Aleksandra Bulda
Szkoły ponadgimnazjalne i starsi - mężczyźni:
16. Michał KONIECZNY „Słoneczko” Busko-Zdrój
Kategoria rocznik 1972 i starsi - kobiety:
1. Iwona Dutkiewicz
2. Milena Procko
3. Halina Pawlik
Kategoria rocznik 1972 i starsi - mężczyźni:
1. Tomasz Gwarek
2. Jacek Wiatrowski
3. Zdzisław Perepiczko
KS Słoneczko