Nietrzeźwy kierowca ciągnika
2013-10-05 11:19:43

4 października około godziny 18.00 patrol RD w Kazimierzy Wielkiej zatrzymał w gm. Czarnocin nietrzeźwego kierującego ciągnikiem rolniczym.


50-letni mężczyzna, mieszkaniec gminy Czarnocin miał 1.09 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu
Podczas kontroli drogowej w zamian za odstąpienie od czynności służbowych, mężczyzna próbował wręczył korzyść majątkową w postaci pieniędzy w kwocie 2 banknoty po 100 zł funkcjonariuszom RD. Sprawca został zatrzymany i osadzony w PDOZ.

 

źródło KWP Kielce





https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=15126