Nietrzeźwy kierowca ciągnika
2013-10-05 11:19:43
4 października około godziny 18.00 patrol RD w Kazimierzy Wielkiej zatrzymał w gm. Czarnocin nietrzeźwego kierującego ciągnikiem rolniczym.
50-letni mężczyzna, mieszkaniec gminy Czarnocin miał 1.09 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu Podczas kontroli drogowej w zamian za odstąpienie od czynności służbowych, mężczyzna próbował wręczył korzyść majątkową w postaci pieniędzy w kwocie 2 banknoty po 100 zł funkcjonariuszom RD. Sprawca został zatrzymany i osadzony w PDOZ.
źródło KWP Kielce
|